Lázeňské zábaly 2018-09-16T22:17:33+01:00

Relaxační centrum Savitar Litomyšl

Lázeňské zábaly

Lázeňské zábaly Savitar

Vichy Sprcha

NOVÝ PROVOZOVATEL: KAVONKEJ, S.R.O.

Komfortní stůl nabízející kombinaci zábalových procedur a hydroterapie se spolu působením světelné terapie. To jsou lázeňské zábaly a Vichy Sprcha v relaxačním centru Savitar v Litomyšli.

Vichy Sprcha Savitar

Speciální masky a zábaly

Slouží k ošetření pokožky celého těla. Jsou určené k redukci tukové tkáně, proti celulitidě, k detoxikaci, zpevnění a regeneraci pokožky. Dále mají zábaly dobrý vliv na klouby a svalstvo.

Vichy Sprcha Savitar

Peeling

Před každým ošetřením těla je nutné provést očištění – peeling. Zbavit pokožku nečistot, zbytků krémů, toxinů a odumřelých buněk a tím ji připravit pro další ošetření, aby lépe přijímala ingredience, aktivní látky a minerály z dalších produktů.

Vichy Sprcha Savitar

Zábal mořské řasy

Mořské bahno díky svým absorbujícím vlastnostem čistí a vyhladí strukturu pokožky. Působí účinně proti otokům. Přípravek je 100 % přírodního původu a pochází z hlubin Mrtvého moře. Obsah minerálních látek a stopových prvků podporuje organismus ve vylučovacím procesu. Bahno aktivuje prokrvení a regeneruje organismus.

360° virtuální prohlídka

Vstupte do míst lázeňských zábalů

ZOBRAZIT 3D PANORAMA

Vichy Sprcha Savitar

Rašelinový zábal

Rašelina je unikátní svou jemností, mohou jí používat lidé při problémech štítné žlázy. Má antiseptické, hojivé, očisťující vlastnosti, podporuje obnovu pokožky. Výborně působí zklidňujícím účinkem v případě zarudnutí a podráždění pokožky, zmírňuje bolest kloubů a působí proti celulitidě.

Vichy Sprcha Savitar

Tělová maska z hroznového vína

Přípravek obsahuje jemný prášek z hroznových jadérek červených hroznů a základ tvoří také prášek ze zeleného ovsa a kaolinu. Přírodní složky působí v zábalu na celé tělo velmi účinně, vypíná a zpevňuje pokožku. Maska navozuje pocit koupele v čistém víně.

Vichy Sprcha Savitar

Bahno z Mrtvého moře

Bahno z Mrtvého moře je 100% přírodní produkt. Obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíku, bromu a dalších důležitých minerálů a stopových prvků. Působí uklidňujícím účinkem na celé tělo,obnovují buněčný metabolismus a regenerují strukturu pokožky. Bahno výrazně příznivě působí na lupénku, akné, ekzémy a celulitidu. Teplé zábaly mají výrazný analgetický a zklidňující efekt při bolestech kloubů a pohybového aparátu. Bahno doporučujeme pro zmírnění bolestí, při revmatismu, artritidě, napomáhá hojení pooperačních stavů, ran a jizev.

Lázeňské zábaly

Závěrečná péče o tělo

Po každém zábalu se pokožka zjemní a zvláční krémem, který je ke každému zábalu speciálně vyroben.