Dárkový poukaz
Thajské masáže 2017-02-06T13:43:55+00:00

Relaxační centrum Savitar Litomyšl

Tradiční Thajské masáže v Litomyšli

Tradiční thajská masáž je starodávný způsob léčby, který se praktikuje téměř v nezměněné podobě již více než tisíc let. V původní podobě byla masáž prováděna v budhistických chrámech a pacient byl zcela zahalen. Technika thajské masáže spočívá v protlačování bodů a prohýbání. Především tlak na energetická centra je léčivý. Masér postupně protlačuje celé pacientovo tělo svými palci, patou, koleny, předloktím nebo dlaní.

Vždy jeden víkend v měsíci Vám naše relaxační centrum Savitar nabízí pravé Thajské masáže.

Thajské masáže Savitar Litomyšl

Thajská masáž chodidel

Všichni známe unavené nohy či dokonce pálení chodidel při nadměrné námaze. Přijďte si ulevit spěchu a odpočiňte si s Thajskou masáží chodidel. Napětí bude z nohou rázem pryč a Vy budete mít pocit, že uběhnete maraton. Masáž má silný relaxační účinek.

Rezervujte si termín

Thajské masáže Savitar Litomyšl

Thajská královská masáž

Thajská královská masáž je olejová masáž, při které se navíc masíruje speciálními bylinkovými razítky. Thajská královská masáž nejprve odstraní ztuhlost a napětí svalů a navrátí Vám energii do celého Vašeho těla. Celou místnost provoní thajské bylinky, jejich horkost a účinky proniknou až pod Vaši kůži. Nechte se královsky hýčkat touto jedinečnou procedurou.

Rezervujte si termín

Thajské masáže Savitar Litomyšl

Thajská masáž zad a šíje

Tuto masáž využijete, pokud máte problémy se zády, např. ze sedavého zaměstnání a nepožadujete masáž celého těla. Při této masáži je věnována pečlivá pozornost oblasti ramen, šíje a zad. Zkušená terapeutka odhalí místo napětí a speciální technikou jej rozmasíruje do ztracena. Pocítíte úžasnou úlevu, která Vám dá novou chuť do práce.

Rezervujte si termín

Thajské masáže Savitar Litomyšl

Thajská masáž proti stresu

Tato antistresová masáž zahrnuje oblast chodidel, celé ruce, záda – šíji a hlavu! Právě z hlavy myšlenky rozhánějí stresové pocity do celého těla. Naše thajská masáž proti stresu Vám přinese odpočinek, který si plně zasloužíte. Nečekejte až budete mít pocit, že Vám vše přerostlo přes hlavu, objednejte se již dnes a Vaše úkoly budete zvládat mnohem hravěji.

Rezervujte si termín

Thajská masáž bylinnými měšci

Léčivá síla bylin

Jedná se o starověkou thajskou masáž, která vychází z Ayurvédy. Je specifická svojí jemností, která Vás nechá příjemně relaxovat a uvolní jak zatuhlé svaly, tak i přepracovanou hlavu. Náplní měšců je směs sušených bylin, které mají své účinky.  Je zde společné využití bylinných měšců s prvky olejové masáže.

Rezervujte si termín

Jávské Indonéské masáže Savitar Litomyšl

Jávská masáž

Jávská masáž je charakteristická svým zaměřením na působení ve tkáních svalů a jejich vazivových obalech – fasciích, zvaných také jako pojivová tkáň.

Rezervujte si termín

Jávské Indonéské masáže Savitar Litomyšl

Tropická Bali masáž

Jedná se o tradiční masáž z ostrova Bali. Používá se při ni léčivých technik. Navozuje pocit exotického prostředí za použití pravého olivového oleje.

Rezervujte si termín

Jávské Indonéské masáže Savitar Litomyšl

Masáž Bali tančících prstů

Tato masáž Vám přinese relaxaci, odstraní stres a následky nevhodných dlouhodobých pracovních poloh. Vaše záda si uvědomí sebe sama, zlepší se krevní oběh a zbavíte se nadbytečných toxinů.

Rezervujte si termín

360° virtuální prohlídka

Vstupte do masážních prostorů Savitar

ZOBRAZIT 3D PANORAMA

V případě dotazů a nejasností nás neváhejte kontaktovat

Zajímá Vás ceník Thajských masáží?

Přejít na ceník