Dárkový poukaz
Relaxační masáže 2017-11-20T22:21:12+00:00

Relaxační centrum Savitar Litomyšl

Relaxační masáže v Litomyšli

Relaxační masáže Savitar Litomyšl

Havajská masáž Lomi Lomi

Přijďte si užít masáž, která je označována za „perlu“ mezi masážemi. Pochází z tichomořských ostrovů, a má díky technice dlaní, předloktí a loktů za použití teplých přírodních vonných olejů především velmi pozitivní vliv na psychiku.

Rezervujte si termín

Havajská masáž Lomi Lomi

Luxusní masáž Lomi Lomi

Působí do větší hloubky tkání, kde tak dochází k rozvolnění usazených látek i stagnujících zatěžujících energií. Jako masáž zad a zadní strany nohou odstraňuje svalovou bolest, únavu, napětí, uvolňuje bolestivá kloubní spojení a napomáhá detoxikaci organismu. Má i příznivé kosmetické účinky. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje. Provedení a celostní účinek ji řadí k nejluxusnějším masážím.

Relaxační masáže Savitar Litomyšl

Masáž rýžovými měšci

Tato ojedinělá masáž měšcem má původ ve východní Asii, nezapomenutelný prožitek plný jemných doteků, vůně a tepla. Řadí se mezi masáže regenerační, detoxikační, relaxační, rozmazlující a luxusní.

Rezervujte si termín

Masáž rýžovými měšci

Hladivá masáž vhodná i pro dvě osoby

Rýžový měšec je vyroben z jemného plátýnka a plní se speciální rýží, celý se nahřívá v páře a namáčí v teplém olejíčku. Tím se stává netradiční masážní pomůckou, která Vás svoji jemnou, měkkou, poddajnou a něžnou hladivostí spolu se speciálními masážními tahy, které kopírují bolavé klouby a uvedou nás do blažené relaxace a snivě prohřátého uvolnění. Rýže může být napařována ve směsi pečlivě vybraných bylin, které v kombinaci s oleji regenerují a léčí naše tělo. Po masáži se dává chvíle klidu pro prohloubení nastolené relaxace při šálku čaje. Odstraňuje únavu, aktivuje obranný systém těla a nabije Vás obrovskou energií, která nám tolik schází.

Relaxační masáže Savitar Litomyšl

Čokoládová masáž

Masáž zadní strany těla.

Luxusní procedura, která spojuje očistu těla, relaxační masáž a zábal v regenerační celek působící na smysly lidského těla. Zpomaluje předčasné stárnutí, detoxikuje, vyhlazuje a regeneruje pokožku.

Rezervujte si termín

Čokoládová masáž

Masáž, které málokdo odolá

Čokoládová masáž uvolňuje namožené svalstvo a navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti. Příznivě působí na činnost srdce, aktivací látkové výměny, detoxikaci, omlazení pokožky. To vše díky prvkům obsažených v čokoládových prostředcích. Odstraňuje stres, deprese a podporuje tvorbu hormonů radosti, endorfinů a serotoninu.

Relaxační masáže Savitar Litomyšl

Masáž hlavy

Masáž obličeje a vlasové části.

Rezervujte si termín

Masáž hlavy

Aktivátor blahodárných pocitů

Relaxační masáž působí blahodárně na smysly lidského těla a odstraňuje nepříjemnou energii, která se hromadí téměř v každém z nás působením vnějších negativních vlivů (zaměstnání, studium, vztahy). Pravidelným a správným způsobem provedení masáží hlavy můžeme dosáhnout zlepšení krevního oběhu v pokožce hlavy a tím i výživu vlasů a vlasových kořínků. Zamezujeme tím vypadávání vlasů a také se často navíc zbavíme nepříjemných problémů s lupy.

Relaxační masáže Savitar Litomyšl

Medová kůra zad

Masáž obličeje a vlasové části.

Rezervujte si termín

Medová kůra zad

Přírodní detoxikační metoda

Med je již od pradávna považován za cenný přírodní produkt, ať už jako pochutina, nebo jako léčebný prostředek. Provádí se nahřátím medu, který je nanesen na záda a poté jej speciálními hmaty vmasírujeme do pokožky. Doporučuje se lidem při potížích s klouby, nedostatku energie, důležitých minerálních látek a vitamínů, narušeném imunitním či nervovém systému, na odstranění bolesti hlavy a mnohem více.

Relaxační masáže Savitar Litomyšl

Masáž lávovými kameny

Masáž zad a zadní strany nohou.

Čisticí a harmonizující vliv masáže s použitím horkých kamenů je již známý mnoho tisíciletí. Starobylou metodou léčby pomocí masáže horkými kameny můžeme dosáhnout tělesné a duševní rovnováhy. Harmonické používání různých technik masáži horkými kameny pomáhá hluboké relaxaci celého těla, stimuluje příliv pozitivní energie a vede ke stavu harmonii a míru.

Rezervujte si termín

Masáž lávovými kameny

Vysoký terapeutický a relaxační účinek

Relaxační masáž horkými kameny zaručuje bezpočet variant pozitivního vlivu na všech úrovních – fyzické i emocionální. Masáž se provádí s kameny vulkanické horniny, která vznikla na svazích aktivních sopek a pomalu vychládají. Tyto kameny obsahují obrovské množství užitečných mikro a makro elementů hořčíku a železa, zároveň mají schopnost dlouho udržet teplo a proniknout až do hloubky 4 cm. Čím déle trvá přenos tepla z kamenu do těla, tím hlouběji proniká teplo do svalové tkáni.

360° virtuální prohlídka

Vstupte do masážních prostorů Savitar

ZOBRAZIT 3D PANORAMA

V případě dotazů a nejasností nás neváhejte kontaktovat

Zajímá Vás ceník relaxačních masáží?

Přejít na ceník